ROČNÍK 2014

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2014

CELKOVÉ VÝSLEDKY RYBNICKÝ MAZEC 16.8.2014  - 44km
         
                 
POŘ. START.
ČÍSLO
JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. KATEGORIE CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1 15 Michal  Kubišta  1990 M18-29 RCR BIKE TEAM Č.Tř.  2:02:20 0:00:00
2 10 Jakub  Mitáš  1988 M18-29 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:04:23 0:02:03
3 1 Michal  Vejda  1994 M18-29 Prestige cycling team  2:04:48 0:02:28
4 17 Jiří  Dittrich  1984 M30-39 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:06:23 0:04:03
5 82 Tomáš Krč 1970 M40-49 Prestige cycling team  2:06:42 0:04:22
6 64 Ondřej Maršálek 1986 M18-29 Cyklo-Ski klub Polička 2:07:38 0:05:18
7 80 Martin Lidmila 1998 MJ Cyklo Ski Klub Polička 2:07:55 0:05:35
8 27 Tomáš  Pohl  1973 M40-49 PBV MTB Team Brno  2:07:58 0:05:38
9 79 Josef Kovář 1974 M40-49   2:12:56 0:10:36
10 57 Ondřej  Kaplan  1974 M40-49 SDH Vysoká u Holic  2:13:06 0:10:46
11 40 Leopold  Spáčil  1959 M50+     2:16:17 0:13:57
12 4 Petr  Vlček  1989 M18-29 SK PRIMA POLIČKA  2:17:43 0:15:23
13 14 Jiří  Neugebauer  1973 M40-49 BIKE FREAKS HOLICE  2:19:31 0:17:11
14 70 Josef Vopařil  1985 M18-29   2:22:32 0:20:12
15 47 Jan Skotálek 1997 MJ   2:23:18 0:20:58
16 41 Petr  Mihulka  1981 M30-39 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:26:46 0:24:26
17 59 Jan  Jeník  1987 M18-29    2:30:53 0:28:33
18 68 Pavel Smolík 1989 M18-29   2:30:57 0:28:37
19 3 Jiří  Fliedr  1980 M30-39 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:30:58 0:28:38
20 31 Aleš  Sirový  1970 M40-49    2:32:20 0:30:00
21 58 Richard  Sláma  1962 M50+  PBV MTB Team Brno  2:33:13 0:30:53
22 19 Bronislav  Mayer  1990 M18-29 SK PRIMA POLIČKA  2:33:48 0:31:28
23 49 Tomáš  Betlach  1983 M30-39 LIGHT CORE  2:35:12 0:32:52
24 29 Daniel  Kratochvíl  1975 M30-39    2:35:14 0:32:54
25 24 Václav  Srnský  1973 M40-49 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:35:29 0:33:09
26 34 Vladimír  Lederer  1962 M50+  Cyklo RD Pardubice  2:35:57 0:33:37
27 42 Tomáš Čejka 1996 M18-29 Bikers Česká Třebová  2:37:54 0:35:34
28 7 Miroslav  Kujan  1963 M50+  Kellys Bikeranch team  2:38:02 0:35:42
29 13 Stanislav  Šumpík  1978 M30-39 BIKE FREAKS HOLICE  2:38:19 0:35:59
30 32 Miroslav  Zachař  1974 M40-49 Opatov  2:38:34 0:36:14
31 53 Michal  Široký  1979 M30-39    2:41:04 0:38:44
32 71 Tomáš Procházka 1986 M18-29   2:42:42 0:40:22
33 54 Martin  Motyčka  1971 M40-49 OCK Osík  2:43:04 0:40:44
34 77 Roman  Kupka 1967 M40-49   2:43:17 0:40:57
35 28 Martin  Schenk  1985 M18-29 RCR BIKE TEAM Č.Tř.  2:43:20 0:41:00
36 81 Štěpán Landa 1981 M30-39 LIGHT CORE  2:46:47 0:44:27
37 66 Martin Novák 1983 M30-39   2:46:51 0:44:31
38 69 Ondřej  Hýbl 1978 M30-39   2:50:39 0:48:19
39 52 Martina  Neumanová  1988 Ž18-39  RCR BIKE TEAM Č.Tř.  2:50:50 0:48:30
40 74 Tomáš Stránský 1981 M30-39 LIGHT CORE  2:57:01 0:54:41
41 56 Martin  Vopařil  1979 M30-39 deviLinside  2:57:09 0:54:49
42 75 Jaroslav  Pekař 1982 M30-39 MTB Litomyšl 2:58:22 0:56:02
43 9 Radek  Novotný  1970 M40-49 OCK Osík  2:59:23 0:57:03
44 55 Jan  Zacpal  1975 M30-39    2:59:50 0:57:30
45 78 Petr  Trávníček  1980 M30-39   3:00:19 0:57:59
46 61 Jiří Vítek 1982 M30-39   3:05:41 1:03:21
47 2 Lukáš  Sedlák  1988 M18-29 SCM Fort  3:14:55 1:12:35
48 46 Jan  Trávníček  1979 M30-39    3:17:58 1:15:38
49 65 Jiří Jiráň 1965 M40-49 Bike club Svitavy 3:18:24 1:16:04
50 72 Jan Němec 1951 M50+ OCK Osík  3:20:47 1:18:27
51 83 Martin Habiger 1974 M40-49 LIGHT CORE  3:32:54 1:30:34
52 67 Lenka Suchánková 1968 Ž40+ Bike club Svitavy 3:47:19 1:44:59
53 76 Martin  Portlík 1983 M30-39 MTB Litomyšl DNF  
54 73 Jean Guy 1976 M30-39   DNF  
55 60 Tomáš   Zezula   1980 M30-39 Bike club Svitavy   DNF  
Celkové výsledky kategorie MJ        
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 80 Martin Lidmila 1998 Cyklo Ski Klub Polička 2:07:55 0:05:35
2. 47 Jan Skotálek 1997   2:23:18 0:20:58
               
               
Celkové výsledky kategorie M18-29        
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 15 Michal  Kubišta  1990 RCR BIKE TEAM Č.Tř.  2:02:20 0:00:00
2. 10 Jakub  Mitáš  1988 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:04:23 0:02:03
3. 1 Michal  Vejda  1994 Prestige cycling team  2:04:48 0:02:28
4. 64 Ondřej Maršálek 1986 Cyklo-Ski klub Polička 2:07:38 0:05:18
5. 4 Petr  Vlček  1989 SK PRIMA POLIČKA  2:17:43 0:15:23
6. 70 Josef Vopařil  1985   2:22:32 0:20:12
7. 59 Jan  Jeník  1987   2:30:53 0:28:33
8. 68 Pavel Smolík 1989   2:30:57 0:28:37
9. 19 Bronislav  Mayer  1990 SK PRIMA POLIČKA  2:33:48 0:31:28
10. 42 Tomáš Čejka 1996 Bikers Česká Třebová  2:37:54 0:35:34
11. 71 Tomáš Procházka 1986   2:42:42 0:40:22
12. 28 Martin  Schenk  1985 RCR BIKE TEAM Č.Tř.  2:43:20 0:41:00
13. 2 Lukáš  Sedlák  1988 SCM Fort  3:14:55 1:12:35
               
               
Celkové výsledky kategorie M30-39        
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 17 Jiří  Dittrich  1984 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:06:23 0:04:03
2. 41 Petr  Mihulka  1981 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:26:46 0:24:26
3. 3 Jiří  Fliedr  1980 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:30:58 0:28:38
4. 49 Tomáš  Betlach  1983 LIGHT CORE  2:35:12 0:32:52
5. 29 Daniel  Kratochvíl  1975    2:35:14 0:32:54
6. 13 Stanislav  Šumpík  1978 BIKE FREAKS HOLICE  2:38:19 0:35:59
7. 53 Michal  Široký  1979    2:41:04 0:38:44
8. 81 Štěpán Landa 1981 LIGHT CORE  2:46:47 0:44:27
9. 66 Martin Novák 1983   2:46:51 0:44:31
10. 69 Ondřej  Hýbl 1978   2:50:39 0:48:19
11. 74 Tomáš Stránský 1981 LIGHT CORE  2:57:01 0:54:41
12. 56 Martin  Vopařil  1979 deviLinside  2:57:09 0:54:49
13. 75 Jaroslav  Pekař 1982 MTB Litomyšl 2:58:22 0:56:02
14. 55 Jan  Zacpal  1975    2:59:50 0:57:30
15. 78 Petr  Trávníček  1980   3:00:19 0:57:59
16. 61 Jiří Vítek 1982   3:05:41 1:03:21
17. 46 Jan  Trávníček  1979    3:17:58 1:15:38
18. 76 Martin  Portlík 1983 MTB Litomyšl DNF  
19. 60 Tomáš   Zezula   1980 Bike club Svitavy   DNF  
20. 73 Jean Guy 1976   DNF  
               
               
Celkové výsledky kategorie M40-49        
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 82 Tomáš Krč 1970 Prestige cycling team  2:06:42 0:04:22
2. 27 Tomáš  Pohl  1973 PBV MTB Team Brno  2:07:58 0:05:38
3. 79 Josef Kovář 1974   2:12:56 0:10:36
4. 57 Ondřej  Kaplan  1974 SDH Vysoká u Holic  2:13:06 0:10:46
5. 14 Jiří  Neugebauer  1973 BIKE FREAKS HOLICE  2:19:31 0:17:11
6. 31 Aleš Sirový 1970   2:32:20 0:30:00  
7. 24 Václav  Srnský  1973 F-BIKE KLUB SÁDEK  2:35:29 0:33:09
8. 32 Miroslav  Zachař  1974 Opatov  2:38:34 0:36:14
9. 54 Martin  Motyčka  1971 OCK Osík  2:43:04 0:40:44
10. 77 Roman  Kupka 1967   2:43:17 0:40:57
11. 9 Radek  Novotný  1970 OCK Osík  2:59:23 0:57:03
12. 65 Jiří Jiráň 1965 Bike club Svitavy 3:18:24 1:16:04
13. 83 Martin Habiger 1974 LIGHT CORE  3:32:54 1:30:34
               
               
Celkové výsledky kategorie M50+        
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 40 Leopold  Spáčil  1959   2:16:17 0:13:57
2. 58 Richard Sláma 1962 PBV MTB Team Brno  2:33:13 0:30:53
3. 34 Vladimír Lederer 1962 Cyklo RD Pardubice  2:35:57 0:33:37
4. 7 Miroslav Kujan 1963 Kellys Bikeranch team  2:38:02 0:35:42
5. 72 Jan Němec 1951 OCK Osík  3:20:47 1:18:27
Celkové výsledky kategorie ŽJ        
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
               
               
Celkové výsledky kategorie Ž18-29        
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 52 Martina Neumanová 1988 RCR BIKE TEAM Česká Třebová 2:50:50 0:48:30
               
Celkové výsledky kategorie Ž30-39        
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
               
               
Celkové výsledky kategorie Ž40+        
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 67 Lenka Suchánková 1968 Bike club Svitavy 3:47:19 1:44:59
Trať 24km absolutně
               
POŘADÍ START. ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. KATEGORIE BYDLIŠTĚ  CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1 203 David Křivohlávek 1989 M Lanškroun   1:10:02 0:00:00
2 207 Tomáš  Fliedr 1976 M Sádek F-BIKE KLUB SÁDEK  1:12:12 0:02:10
3 201 Vojtěch Poljak 2000 MJ Třebovice   1:12:25 0:02:23
4 205 Lukáš Elčkner 2001 MJ Ústí nad Orlicí   1:12:30 0:02:28
5 208 Petr Blažek 1989 M Luková   1:24:49 0:04:47
6 204 Petr Jiruška 1985 M Česká Třebová   1:29:42 0:09:40
7 206 Miloš Čikl 1983 M Česká Třebová Hovězí bota 1:29:56 0:09:54
8 202 Rudolf Podsedníček 1943 M Mladá Boleslav BIKE RPO Ml. Boleslav 2:14:23 1:12:21
                   
Trať 24km - kategorie Junior              
POŘADÍ START. ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. KATEGORIE BYDLIŠTĚ  CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1 201 Vojtěch Poljak 2000 MJ Třebovice   1:12:25 0:02:23
2 205 Lukáš Elčkner 2001 MJ Ústí nad Orlicí   1:12:30 0:02:28